Ledning

Scanlog_Gbg_webb-2189

Ulf Sundberg

Verkställande direktör

Tel: +46 31 83 87 87

Mobil: +46 709 76 54 00

E-mail: ulf.sundberg@scanlog.se

 

Scanlog_Gbg_webb_2198 (1 av 1)

Mathias Wideroth

Styrelseordförande

Mobil: +46 707 93 40 50

E-mail: mathias.wideroth@scanlog.se

 

GILJ-SCANLOG-TBG-7858

Martin Ytander

Affärsområdeschef Järnvägs- & Bilfraktlösningar

Tel: +46 8 444 74 48

Mobil: +46 706 75 41 21

E-mail: martin.ytander@scanlog.se

 

Webb-0598

Patrik Johansson

Affärsområdeschef Skeppsmäklarlösningar

Tel: +46 155 48 02 20

Mobil: +46 725 52 12 91

E-mail: patrik.johansson@scanlog.se

 

Webb-0590

Mikael Larsson

Affärsområdeschef Flyg- & Sjöfraktlösningar

Tel: +46 8 444 74 44

Mobil: +46 761 11 10 04

E-mail: mikael.larsson@scanlog.se

 

Webb-5331

Mattias Ljungberg

Affärsområdeschef IT-lösningar
Platschef Malmö

Tel: +46 401 044 88

Mobil: +46 72 513 2616

E-mail: mattias.ljungberg@scanlog.se

 

Nils Ekman

Nils Ekman

Vice President Americas

Mobil EU: +46 709 400 747

Mobil USA: +1 305 903 0981

E-mail: nils.ekman@scanlog.se

Webb-0584

Torbjörn Sjöberg

Operativ chef Flygfraktlösningar
Platschef Stockholm

Tel: +46 8 444 74 46

Mobil: +46 704 33 81 48

E-mail: torbjorn.sjoberg@scanlog.se

Scanlog_Gbg_webb-2203

Joakim Dundee

Operativ chef Sjöfraktlösningar
Platschef Göteborg

Tel: +46 31 83 87 88

Mobil: +46 72 529 70 22

E-mail:

Print this pageEmail this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook